• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Google+
  • Instagram
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
İstanbul Nakliyat Firmaları - Bakırköy/İstanbul
FİRMA EKLE TÜRKİYE
Bu Alana Reklam Verin.
İstanbul Nakliyat Firmaları
İstanbul/Bakırköy
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • İstanbul Nakliyat Firmaları
    1307 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Davut
Telefon/Fax 0216  
Gsm Numarası 0532
Firma Adres Bakırköy
Şehir / İlçe İstanbul / Bakırköy
Mail Adresi info@
Web Adresi www.
Firma Tanıtım

İSTANBUL NAKLİYAT FİRMALARI

            İstanbul nakliyat firmaları arasında dikkat etmeniz gereken bazı firmalar vardır. Bu firmalara dikkat edilmez ise, eşyalarınız ya da mallarınız güvenli olarak nakliye edilmez. Bu firmaların hakkında biraz bilgi vermek isteriz. İstanbul nakliye firmaları arasında tercih yapılırken; dikkat edilmesi gereken hususları tek, tek sıralayarak; güvenli bir şekilde nakliye işlemi görmeniz için sıralayacağız. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus, nakliye firmaları arasında tercih yapılacak firmalar arasında, nakliyenin nasıl yapılacağıdır. Nakliye yapılırken, eğer nakliye modern ve asansör sistemi ile yapılacaksa kabul edilmelidir. Diğer dikkat edilmesi gereken konu ise nakliye firmaları arasında modern taşımacılık yapmayan firmalar ile anlaşmamak.

Bu konuyu açıklamak gerekirse; eskiden nakliye işlemleri; eviniz hangi katta olursa olsun; hamallar ile yapılırdı. Yalnız hamallar ile yapılan nakliye işlemlerinde eşyaların genellikle zarar gördüğü birçok taşımacılık işleminde rast gelinmiştir. Bu gibi konulara maruz kalmamak sadece ve sadece sizin elinizdedir. Diğer bir yandan nakliye işlemleri gerçekleştirilirken sigortalı ve kazalara karşı kaskolu bir şekilde nakliye işleminin yapılması daha uygundur. Yine örnek verecek olursak; nakliye ve taşıma esnasında eğer eşyalarınız ya da mallarınız zarar görecek olursa, sigorta tarafından ve ya kasko tarafından, uğranılan zarar karşılanmaktadır.

            Nakliye firmaları arasında insanların en çok aldandıkları konu budur ve en çok bu konuda insanlar; her zaman uygun teklif alabilmek adına, maliyeleri düşürebilmek adına, çok daha uygun fiyatlı nakliye firmaları ile anlaşma yapmaktadırlar. Bu durum ve bu gibi durumlardan itina ile kaçınmaları konusunda uyarıyoruz. Uygun fiyatlı olarak nakliye yapan firmalar, sizin tahmin ettiğini kadar uygun fiyatlı bir taşıma değildir. bunun nedenleri açıklamak isteriz; uygun fiyatlı nakliyeler, her zaman bazı uygulamalardan eksik olarak hizmet verilmektedir. Bu uygulamalar, sigorta, kasko, asansörsüz taşıma vs. gibi tüm önemli etkenleri bir kenara bırakır ve tamamen para odaklı bir taşıma sistemine döner ki buda size en büyük zarar verecek olan bir taşıma yöntemidir. Biz her zaman şunu nakliye ihtiyacı olan tüm insanlara söylemekteyiz. Eşyalarınız ve ya siz zarar gördükten sonra, uygun fiyatlı taşımanın ne anlamı var! Elbette ne böyle bir taşıma sistemi yapılmaktadır ne de böyle bir hizmet verilmektedir. Bu hizmeti eksik olan veren tüm firmalardan uzak durmanızı ve asla ve asla nakliye işi vermemenizi öneririz.

            Şimdi size en kısa yoldan, nakliyeye ihtiyaç duyduğunuzda nasıl bir hizmet verilmektedir bunu belirtmek isteriz. Evden eve nakliyat ve lojistik hizmetlerinden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey, resmi internet sitemize girerek ya da 7 gün 4 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile bizlere ulaşmanızdır. Eğer bize ulaştıysanız, bilmelisiniz ki; risk olmadan evden eve nakliye için en doğru adrestesinizdir.

 

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bahsetmek isteriz. Evden eve taşımacık ya da ilden ile taşımacılık konusunda yıllardan beri bu sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktayız ve bunu yaşam tarzı olarak kendimize bir felsefe edindik. Aldatılan bir müşteri, bin müşteri kaybettirirse, memnun edilen bir müşteride elbet bin müşteri size kazandıracaktır felsefesi her zaman yolumuza ışık tutmuştur. Hizmetlerimiz asansörlü taşıma, sigortalı ve kaskolu taşıma, evden eve taşıma, ilden ile taşıma ve istekleriniz doğrultusunda taşıma gibi birçok taşıma hizmeti vermekteyiz ve son derece güvenli ve hasarsız olarak sizler için hizmet vermekteyiz. Eğer masrafsız ve hasarsız bir nakliye istiyorsanız bizimle görüşmeden asla nakliye firmaları ile anlaşmayınız.

 

NAKLİYAT NEDİR, NAKLİYATI KİMLER YAPAR?

            Nakliyat nedir? Sorusundan başlamak en doğrusu olacaktır. İnsanlar her zaman nakliyat denilince her zaman evden eve ve ya ilden ile taşımacılık olarak anlaşılmaktadır. Taşımacılık kapsamı o kadar geniş bir kavramdır ve o kadar detaylı bir iştir ki taşıma kavramı her alanda mevcut bir kavramdır. Biz de bu kavramlardan yola çıkarak, müşterilerimize ve müşterimiz olup hizmetlerimizden yararlanmak isteyen insanlar için taşıma konusunda hizmetlerimizi genişlettik ve daha hizmet verebilmek adına zamanın getirdiği yeniliklerden de faydalandık, daha teknolojik ve daha güvenli sistemlerden yararlandık.

            Gördüğünüz gibi; nakliyat kapsamı çok geniş bir alana dağıldığından dolayı, nakliye alanında da çok geniş bir yelpazeye sahip olduğumuzu da söylemiştir. Firma olarak; enden eve taşımacılık, ilden ile taşımacılık, uluslar arası taşımacılık, sanayi taşımacılığı gibi vs daha birçok alanda faaliyet göstermektedir. Yalnız dikkat etmeniz gereken şey,her nakliye firmasının nakliyat belgelerine sahip olması gerekmektedir.

 

Bu belgelere sahip olmayan kişi ya da kuruluşlar nakliyat işi ile uğraşamazlar. Eğer belge olmadan yapılan bir nakliye firması ile anlaşmış iseniz, hemen bu işlemlerde vazgeçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde nakliye belgesi olmayan kişi ve ya kuruluşlar bu işleri yasa dışı yapmakta olup, yasal olmayan düzeneklerle başta insan hayatı olmak üzere, daha sonrasında da eşya ve ya ürünleriniz olmak üzere tehlikeye atmış olursunuz. Bunların yanında da, sizde bu yasa dışı işleme yardım etmiş olusunuz. Bu gibi işlemlerin yapılmasına ne siz müsaade edin ne de yardımda bulunun!

            Nakliyatı kimler yapar? Sorusuna gelince; nakliyat konusunda uzman ve nakliyat yapabilir şeklinde düzenlenen belgelere sahip olan kişi ya da kuruluşlar yapabilir. Genel anlamda bakıldığında, nakliyat yapabilir belgesine sahip olan firmalar; son teknolojik sistemlerle çalışarak, sigortalı ve kaskolu olarak nakliyat işlemlerini yapmaktadırlar. Bu kapsamda yer alan tüm firmalar ile çalışabilir, gönül rahatlığı ile ürün, mal ya da eşyalarınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Burada açıklama yapmak isteriz ki; bu açıklama ile size ne kadar katkıda bulunacağımızı biliyoruz.

Firmamız geleneklerine bağlı, teknoloji ile harmanlanmış iş makineleri ile çalışmaktadır. Bu makineler, insan hayatını tehlikeye atmayan ve son derece güvenli iş makineleridir. Diğer yandan, geleneklerimize bağlı olarak çalışmamızın nedeni ise; yılların verdiği tecrübe ile geleceğe daha emin adımlarla ilerlemektedir. Bu bağlamda geleneksel olarak, firma geleneği olan müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas davranarak, parayı ikinci palana atarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu özelliklere sahip firmamız her zaman insan hayatını önemseyen ve müşterilerinin eşyalarını; kendi eşyaları gibi görerek böyle bir önem arz eden eşyalarmışçasına taşıyarak, bir kez daha müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini kazanmıştır. Öyle bir devirde yaşamaktayız ki; artık insanlar, sadece para odaklı olarak çalışmaktadırlar ve müşteri memnuniyetini ikinci plana atmaktadırlar. Bu müşteri açısından da, hizmet veren açısından da olumsuz bir davranıştır.

 

Bu gibi olumsuz davranışların yaşanmaması ve size özel olarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanmanız ve en uygun hizmeti ile en kaliteli hizmeti veren firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti ilk planda olmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Verdiğimiz hizmetlerden her zaman faydalanabilmek ve size özel sunduğumuz özel olanaklardan faydalanabilmeniz için her zaman memnuniyetiniz ön planda gelmektedir. Her zaman sigortalı ve kaskolu olarak yaptığımız nakliyatlarımız sayesinde her zaman memnun kalacağınız bir hizmet vermekteyiz. Son sistem ve modern teknoloji ile harmanlanmış nakliyat ekipmanlarımız ile her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına buradayız ve bundan sonra da burada olmaya devam edeceğiz.

 

 

 

EVDEN EVE NAKLİYAT

            Evden eve nakliyat konusunda hizmetlerimizden bahsetmek isteriz. Artık zamanın getirdiği teknoloji ile birlikte insanlar iş yaşamından günlük yaşamına ailevi yaşamına vakit ayıramamaktadır. Bunun yanında evden eve nakliye konusunda da büyük sıkıntılar çekmektedirler. İş yaşamının getirdiği ağır yükten dolayı normal ve ailevi yaşantısına vakit ayıramayan insanlar, bırakın ev taşımayı ailesine 10 dakika ayırmaya bile fırsat bulamamaktadırlar. Böylesi bir yaşamın içinde; bulunduğunuz evden, başka bir eve nasıl taşınacaksınız? Siz hiç merak etmeyin. Biz sizin için bu işlemleri güven ve sadelik ile harmanlayarak, hızlı bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınma işlemlerinizi üstleniyoruz.

            Sizin için üstlendiğimiz hizmetlerimizden biraz bahsetmek isteriz. Bulunduğunuz evden başka bir konuta taşınacaksanız; yapmanız gereken ilk şey bizimle irtibata geçmeniz olacaktır. Bu sayede ev taşınması sırasında yapacağınız tüm işlerden vakit kaybetmeden kurtulacaksınız. Bizimle irtibata geçtikten sonra, taşınacağınız gün ve saate bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemlerin sonrasında, konusunda uzman ekibimiz, taşınacağınız günden birkaç gün önce evinizde olacaktır ve evinizde olmadan önce sizi bilgilendireceklerdir. Bu bilgilendirmeden sonra; sizin yapmanız gereken, özel eşyalarınızı toplamak olacaktır. Özel eşyalarınızın dışında kalan tüm eşyalarınız ilk öncelikle, büyük bir itina ile sağlamlaştırılarak ve iyice sarılarak kolileme işlemine geçilecektir. Kolileme işlemi sırasında; kırılacak eşyalarınız olsun, zarar görebilecek eşyalarınız olsun ya da değer ev eşyalarınız olsun, hep büyük bir özenle kolileme işlemine tabi tutulur.

 

Kolileme işlemi sırasında isterseniz eşyalarınızı bize emanet edebilir, siz günlük yaşantınızla ilgilenebilirsiniz. İsterseniz de kolileme işlemi sırasında konusunda uzman personellerimizden bilgi alarak gözetim hainde bulunabilirsiniz. Bu kolileme işlemi mutfak, oturma odası, yatak odası diğer eşyalarınızın bulunduğu bölgeler de dâhil olmak üzere bu işleme tabi tutulur. Kolileme işlemi bittikten sonra istediğinize bağlı olarak, isterseniz koltuklarınız, yataklarınız gibi taşınma sırasında yırtılma sökülme gibi bir hasara karşı streç yardımı ile kaplama işlemine tabi tutulur. Kaplama işleminden sonra, nakliye işlemlerinde kullanılan özel olarak tasarlanmış; bez ya da örtü adı verilen korumalıklar ile taşıma esnasında koltuk, yatak ve zarar görebilecek eşyalarınız tekrar kaplama işlemine tabi tutulur. Bu kaplama işlemi, aynen beyaz eşyalarınız içinde geçerlidir. Diğer bir aşama ise eşyalarınızın nakliye aracına taşınmasıdır.

Eğer bulunduğunuz ev katlı bir daire ise ve yüksek bir katta oturuyorsanız, modern taşımacılıkta kullanılan asansör sistemi ile yüksek katlardan eşyalarınız nakliye aracına taşınır. Yok, eviniz giriş kat ya da müstakil ise; özel olarak eğitim almış, nakliye konusunda sertifikalara sahip, özel taşıma personelimiz ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Elbette bu işlemlere başlamadan önce; her türlü kaza ve felakete karşı eşyalarınız sigorta ya da kasko yapılır. Bu işlem her evden eve nakliye için standart bir durumdur. Nakliye aracına taşınan eşyalarınız yeni evinize, siz nasıl bir düzende istiyorsanız o şekilde yerleştirilir. Bu yerleştirme esnasında; nasıl eski evinizde kolileme işlemine tabi tutulurken özen ve itina gösteriliyorsa, aynen eşyalarınız yerleştirilirken de aynı özen ve itina geçerlidir.

            Gördüğünüz üzere, hizmetlerimiz sadece müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir sistemden meydana gelmektedir. Bu sistem sayesinde hem siz güven ve huzur içerisinde gözünüz arkada kalmadan taşınıyorsanız, bizimde içimiz rahat olarak bir evden eve nakliye sürecini tam anlamıyla başardığımızdan dolayı gurur ve memnuniyet içerisindeyiz. Genel olarak baktığınızda evden eve taşımacılık sektöründe, önde gelen firmamız her zaman ve her ne konuda ihtiyacınız olursa olsun, her zaman yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT FİYAT HESAPLAMA NASIL OLUR?

            İstanbul, evden eve nakliyat fiyat hesaplama nasıl olur? Konusunda birçok firma en uygun fiyatı verdikleri konusunda iddia ederle ve verdikleri hizmet hakkında hiç kimse bahsetmez. Sorgulanması gereken asıl şey; fiyatın uygunluğu değil, yapılan hizmetin nasıl yapıldığıdır. Bu konuda yapılan araştırmalara göre İstanbul ilinde nüfus yoğunluğundan dolayı birçok kaçak olarak tabir edilen nakliye firması ortaya çıkmıştır ve yaklaşık olarak yirmi milyon insan içerisinde, meydana getirdikleri bir ağ ile işlerini yürütmeye başlamışlardır. Bu alanda da halen işlemlerini halende yürütmektedirler. Nakliye firmalarında yapılan kötü niyetli olarak yapılan işlemlerden biraz bahsetmek isteriz.

            Son zamanlarda yapılan, nakliye işlemlerinde birçok dolandırıcılık olayına rastlanmış ve bir çok aile ve işyeri bu konu ile alakalı olarak dolandırılmıştır. Bu dolandırıcılıktan dolayı insanların mağdur almamaları açısından, insanların uygun fiyatlı nakliye bulmaları değil, güvenilir firmalar bulmaları gerekmektedir. Şimdi size yapılan dolandırıcılık hakkında bilgiler vermek isteriz. Genel dolandırıcılık ile iştigal eden firmalar; çok fazla reklam vermekle işe başlamaktadırlar. Kendilerini olduklarından daha fazla büyük göstermeye çalışırlar ve genellikle kurumsal ve ya özel şirketlerin sıklıkla kullandıkları telefon numaralarını kullanırlar ve bu çok cezp edicidir. Diğer yandan o firmaları aradığınızda bir telesekreter ile karşılaşırsınız. Telesekreter sizi, yönlendirir ve müşteri temsilcisi ile uzun uğraşlar neticesinde ulaşmayı başarırsınız. Diğer bir taraftan, sizi öyle vaatlerle kandırırlar ki; zannedersiniz ki; ev taşımıyorlar size ev alıyorlar. Yeri gelmişken şunu da belirtmek isteriz. çok nadir olarak da rastlanan böyle firmalar gerçekten de çok sağlam ve çok büyüktürler ama size asla sundukları hizmete göre piyasanın ¼ fiyatını vermezler. İşlerinin hakları ne ise o şekilde ücretlerini ve haklarını isterler. Böyle firmalara rastlamak kolay olmuyor tabi. Biraz önce dediğimiz gibi size, eğer araştırma yaparken böyle firmalara rastladıysanız çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Diğer yandan fiyat araştırma yaptığınızda size belirli bir değerin altından daha aşağı bir fiyat vermiş ise kesinlikle ve kesinlikle bu taşımacılıktan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu gibi taşımacılık işlemlerinde yapılan dolandırıcılık konusu filmlere konu olacak cinsten. Evinize gelerek, sanki gerçek bir nakliye firması gibi güzelce eşyalarınızı paketliyorlar. Size o kadar nazik davranıyorlar ki; siz o nazikliğe karşı güven hissiniz oluşuyor. Tüm eşyalarınız tam olarak paketlenmektedir. Bu eşyalar arasında ziynet eşyalarınız, değerli eşyalarınız ve diğer değerli eşyalarınız olsun paketlenir ve size taşıma esnasına kadar, evinizde beklemeye bırakılır. Sizin verdiğiniz gün ve saate göre – bu firmalar verdiğiniz saat ve güne çok dakik davranırlar – verdiğiniz adreste bulunurlar. Eşyalarınız en modern sisteme göre zarar görmeden nakliye aracına taşınır. Sözde tüm hasar ve felaketlere karşı sigorta ya da kasko yaparlar. Son olarak da eşyalarınız nakliye aracına yüklendiği gibi ortadan kaybolurlar ve bir daha haber alamazsınız.

            İşte gördüğünüz gibi ortada yapılan bir çok dolandırıcılık olayları olurken sizlerin güvenebileceğiniz bir firma aradığınızda, İstanbul gibi büyük bir şehir de güvenilir bir nakliye firması aradığınızda size yardımcı olmak için, elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Geçmişten gelen müşteri memnuniyetimizle, geleceğe her zaman emin adımlarla yürüyen firmamız her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Para her zaman firmamız için, ikinci planda olarak işlerimizi yürütmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey resmi internet sitemizden bizlere ulaşarak, 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri temsilcimiz sayesinde her konuda bilgi alabilir ve en güvenilir firma olarak sizlere hizmet verebilmekten gurur duyarız.

 

 

 

 

 

NAKLİYAT DEFTERİ NASIL TUTULUR?

            Nakliye defteri nasıl tutulur? Konusunda hemen, hemen her nakliye firması kendi arasında nakliye defteri adı verilen bir defter tutmaktadır. Nakliye firmaları, geleneksel yöntemlerden halen kurtulamamışlardır. Nakliye defteri adı verilen defterde, nakil edilecek kişilerin adı, soyadı, nakliye edilecek kişilerin nereden nereye nakil edilecekleri adresleri ve telefonları gibi daha birçok bilgileri barındıran bir defter tutmaktadır. Bu defterler 2 kısma ayrılmaktadır. 1. Kısım defterler şirket içi, 2. Kısım defterler ise genel şirketle olarak ayrılmaktadır. 1. Kısım defterlerde yazılan bilgiler genelde müşteri odaklı firmalar yer almaktadır. 2. Kısım defterler de ise; nakliye firmaları arasında olan iletişim bilgileri yer almaktadır.

            2. kısım defterlerden biraz bahsetmek isteriz. Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz üzere; firmamız Türkiye genelinde yaklaşık olarak, konusunda uzman 60 firma ile çalışmaktadır. Bu firmalar arasında yapılan anlaşmaya göre yapılacak olan işlemlerin şehir sıralamasına göre takibatı yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse; resmi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak, hangi şehirden, hangi şehre evden eve nakliye yapılacağını belirttiğinizde yol ve nakliye bilgilerine göre Türkiye genelinde 60 firma ile anlaşmalı olduğu firmamız, şehrinizde bulunan en güvenilir nakliye firmaları ile iletişime geçerek, nakliye işleminizin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır. Son zamanlar insanların, nakliye adı altında insanları bir çok kere hasara uğrattıkları belirlenen bir geçektir. Bu bağlamda eğer evden eve ve ya ilden ile bir nakliye işlemi gerçekleştirilecekse kesinlikle ve kesinlikle bizimle irtibata geçmeden asla nakliye işlerinizi başka bir firmaya teslim etmeyiniz. Nakliyelerimiz hakkında da bilgi vermek isteriz. Nakliyelerimiz konusunda uzman kişiler tarafından istediğiniz il ve ya ilçeden alınarak, istediğiniz il ve ya ilçeye nakledilmektedir. Bu nakil işlemleri öncesinde eğer anlaşmanızda yer alıyorsa, paketleme ve hasarsız bir şekilde nakliye için paketleme işlemleri gelmektedir. Bu paketleme işlemi, müşterilerimizin istek ve arzularına göre işlem sırasına alınarak, nakliye işlemi gerçekleştirilmiştir. Konusunda uzman kadromuz evinize gelerek, özel eşyalarınız ve diğer mahremiyet içeren eşyalarınız, ziynet eşyalarınız haricinde tüm eşyalarınızı usulüne uygun olarak paketleme işlemine tabi tutmaktadır. Paketleme işleminden sonra, belirtilen gün ve saate kadar eşyalarınız paketli bir şekilde evinizde muhafaza şekilde bırakılır. İstediğiniz gün ve saate göre eşyalarınız evinize alınmaya gelinir. Eşyalarınız son sistem makinelerimiz ile – eğer eşyalarınız yüksek bir binada ise – taşınmaktadır. Diğer yandan daha nakliye işlemine başlamadan önce tüm hasar ve felaketlere karşı eşyalarınız kasko yapılır ve ya sigortalanır. Kasko ve sigorta işleminden sonra, tüm taşıma işlemleriniz sırası ile içiniz rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

            Bugüne kadar birçok insan, firmamız ile tanışarak, nakliye işlemlerini bizim ile gerçekleştirmektedir. Bu konuda geçmişten gelen insanlara verdiğimiz güven ve yaptığımız sağlam işler neticesinde bu günlere kadar gelmiş bulunmaktayız. Her zaman benimsediğimiz bir olay vardır. Bu olay, geçmişten geleneksel olarak bize bir hediye olarak verilen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ve geleceğe dair ise zamanın getirdiği teknolojik yaklaşımlar ile de her zaman kendimizi yenilemekteyiz. Her zaman parayı ikinci planda tutarak, her zaman müşteri memnuniyetini ilk plana atmaktayız. Bu konuda birçok insan tarafımıza memnuniyet içeren sözler ile her zaman çevresine tavsiye etmişlerdir. Firmamıza ulaşmak ve bizimle nakliye işlerinizi yürütmek isterseniz resmi internet sitemizden ya da müşteri hattımızdan 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hattımızdan faydalanarak, nakliye konusunda her zaman bizimle çalışabilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi, herkes uygun fiyatlı nakliye yapabilir ama herkes güvenilir nakliye yapamaz.

 

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI HESAPLAMA

         Şehirlerarası nakliye hesaplamaları yapılırken sadece iki şehir arası mesafeler temel alınarak yapılan bir nakliye hesaplaması doğru bir nakliyat hesaplamaya girmez. Daha doğrusu, sadece iki mesafe hesaplanırsa, yeteri kadar nakliyat yaptıracak kişiye doğru bilgi verilmiş olmaz. Firmamız; hem şehirlerarası, hem de şehir içi nakliyelerinde fiyat hesaplama konusunda, daha doğru ve daha fikir verici bir nakliye hesaplama yöntemi bulmuştur.

         Genelde nakliye firmalarının yaptıkları olay şudur. Hiçbir bilgi edinmeden sizlere hemen bir fiyat verebilme kapasitesine sahip nakliye firmaları da mevcuttur. Firmamız her zaman kesin biliden yana olduğundan dolayı, sizlere en doğru fiyatı verebilmek adına; yakıt, işçilik gideri, malzeme tutarı, kat mesafesi ve asansör kullanımı gibi birçok nakliye fiyatına etki edecek tüm giderleri bir araya getirerek, sizler için en doğru ve en kesin bilgiyi vermektedir. Diğer firmalardan bir farkımızı da buradan sırası gelmişken belirtmek isteriz.

 

Çoğu nakliye firması şehirlerarası nakliye yaparken gidin dolu, dönüş boş olacağını hesap eder ve nakliye masraflarının arasına bu maliyeti de ekler. Biz bu şekilde ki nakliye işlemlerinden itina ile uzaklaşıyoruz. Biz müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olduğumuzdan dolayı, kimseye dönüş yakıt ücreti yansıtmıyoruz.

         Eğer bizden bir fiyat istemişseniz, genel olarak sizden bütün bilgileri tam olarak alabilmekteyiz. Bunun nedeni ise; bazı ilçelerin illere uzaklıkları 300 – 400 km mesafeyi bulabiliyorken, böylesi bir hata asla müşteriye yansıtılabilir bir durum değildir. bu yüzden bizden bir hizmet alacaksanız, sonradan bir maliyet çıkarma hakkımız asla yoktur. Bu yüzden ilk başta bizimle irtibata geçtiğinizde verdiğimiz fiyat ne ise, nakliye işlemi sonuçlanınca da aynı fiyat geçerli olmak durumundadır. Aksi takdirde, müşteri memnuniyetsizliği meydana gelmesi bizim için büyük bir felaket anlamına gelmektedir.

         Bazı durumlar vardır ki; bu durumlar da bazı nakliye firmaları müşteri kaçırmamak adına taban fiyat uygulaması yapar ve taşınacağınız bölgeden boş bir nakliye firması bulmaya çalışır ve taşınacağınız bölgeye giden bir nakliye firması bulur, aradan komisyonunu alır ve aradan çekilir. Peki, aradan çekildiğinden sizinle bundan sonra kim güvence verecek ve sizin ilk başta konuştuklarınız ne kadar geçerli olacaktır. biz yaklaşık 81 ilin 60 ilinde anlaşmalı olduğumuz, güven içinde aldığımız işleri teslim edebileceğimiz firmalar ile anlaşma sağlamış bulunmaktayız. Şu şekilde düşünebilirsiniz. 60 ilde 60 adet şubemiz varmış gibi düşünerek, hangi şubeden pazarlık yapmış, hangi koşullar da nasıl bir sözleşme hazırlamışsanız, 60 ilde de aynı şey geçerli olacaktır.

         Bazı durumlarda da şu sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Anlaşmayı yaptınız, anlaşma yaptığınız firma sizin taşınacağınız ile giden bir nakliye firması buldu ve bu firma kapınıza kadar geldi. Bu durumda karşılaşacağınız durum şudur; kapınıza gelen firma işini bilmeyen bir firma olabilir, sizi mağdur edebilir ya da anlaşma şartlarına uymayan biri de çıkabilir. Şu da olabilir, kapınıza kadar gelen nakliye firmasını da geri çevirmek ne kadar kolay olur o da bilinmez. Böylesi sorunlar ile karşılaşmamanız için firmamızla irtibata geçmeden herhangi bir nakliye işlemine kalkışmayınız.

         Nakliye firmalarının çok ucuza nakliye yapacaklarının sözünü vermeleri, sizin için karlı bir iş gibi görünse de, emin olun çoğu durumlar da haddinden fazla hasar ile karşılaşarak, çok daha fazla zararla karşılaşabilirsiniz. Ne kadar ucuz yapılan iş, o kadar kaliteden ödün vermek anlamına geldiğini zaten bilmektesiniz. Bu durumda işi hakkıyla yapan firmamız ile görüşerek, firmamızdan bilgi almadan başka nakliye firmaları ile görüşmeyiniz.

 

 

 

ŞEHİRLERARASI NAKLİYELER DE BÜYÜK KAMPANYA

            Tüm insanlar artık, hayatın bize getirdiği güzelliklerden daralıp bunalmışsız. Artık insanlar evden eve, ilden ile taşınırken; özellikle iller arası görev yapan; asker aileleri olsun, doktor aileleri olsun, savcı aileleri olsun kısacası devlet memurlarının tümüne şehirler arası nakliye işlemlerinde olsun, şehir içi nakliye işlemlerinde olsun indirimli fiyatlarımız ile biz de firmamız olarak destekte bulunmaya çalışmaktayız.

            İndirimli fiyatlarımızdan yararlanmak ve sizde devlet memurlarına sunduğumuz özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz, resmi internet sitemizden bizlere ulaşabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

            İster şehirlerarası nakliye işlemleri olsun, ister şehir içi nakliye işlemlerimiz olsun, yarım asrı aşkındır bu görevi layığı ile yapmaya çalışmaktayız. Geçmişten günümüze sorunsuz hizmetlerimizden birçok vatandaş yararlanmış ve bu hizmetlerimizden çok da memnun kalmışlardır. Bugüne kadar olan nakliye işlemlerimizde, hiçbir müşterimizin, hiçbir şekilde eşyalarına zarar gelmeden nakliye işlemlerini tamamladık ve her zaman müşterilerimizden tam not aldık. İster şehirlerarası firmalar olsun, ister şehir içi nakliyeleriniz olsun, dikkat edilmesi gereken en önemli husus korsan nakliyecilerdir. Bu korsan nakliyeciler; eşyalarınızın zarar görmesinden tutunda, eşyalarınızın çalınma, kaçırılmasına kadar tüm işlemleri yapabilecek kapasitede olan firmalardır.

            Firmamız özellikle yaz aylarında, memurların tayin zamanlarında, zamanla yarışan memurlarınıza destek olması amacı ile daha hızlı ve daha güvenli nakliye yöntemleri kullanmaktadır. Eğer örnek verecek olursak, bazı aşamalarda eşyaların toplanması, paketlenmesi ve sevk edilmesi durumları zaman alsa da, bu tür hızlı taşıma işlemlerinde konusunda uzman kadromuz ile eşyalarınız bir taraftan paketlenirken diğer taraftan da nakliye aracına yüklenmek şartıyla taşınmaktadır. Bu gibi nakliye işlemleri, acil durumlar için kullanılırken, diğer taraftan da, memurlarımızın ihtiyaçları giderilmektedir.

            Nakliye konularında ister memur olsun, ister normal vatandaş olsun, hepsi ucuz nakliye olarak aramaktadırlar. Diğer yandan baktığımızda atalarımızın da dediği gibi ucuz etin suyu kara olur! Bu söze istinaden baktığımızda istediğiniz ucuz nakliye, size çok pahalıya gelebilir. Diğer yandan eşyalarınız zarar görebilir, diğer yandan da korsan nakliye firmalarına denk gelirseniz, eşyalarınızın çalınma riski bile mevcuttur. Hal durum böyle olunca, bilmediğiniz güvenmediğiniz nakliye firmalarına nakliye işlemlerinizi yaptırmayınız.

 

Eğer bilmediğiniz nakliye firmaları ile nakliye işlemleriniz hakkında irtibata geçerek, işlemlerinizi yaptırmaya kalkarsanız, alacağınız tek hizmet, zarar görmek olacaktır. son zamanlar da yaşanan olaylara bakıldığında, her zaman nakliyeler de yaşanan olaylar, insanların zarar görmeleri ile yaşanan bir takım zararlar meydana gelmektedir. Bu gibi zararların yaşanmasını asla ve asla yaşanmasını istemeyiz. Zamandan ve fiyattan kar elde etmek isteyen insanlar, eğer gerçekten gerçek bir kar elde etmek isterlerse sadece güvenilir firmalar ile çalışmak onlar için yeterli olacaktır.

 

Genel anlamda nakliye denildiğinde, dolandırıcı firmaların tabiri caiz ise ağızlarını sulandırmaktadır. Şehir içi nakliye işlemlerinde, pek de rastlanmasa da ama şehirlerarası nakliye işlemlerinde bu durum genelde çok sık rastlanan bir durumdur. Şimdi burada değinilmesi gereken en doğru yer şurasıdır. Şehirlerarası nakliyelerde nakliye işlemleri sırasında tüm eşyalarınız yükleme işlemi yapıldıktan sonra gideceğiniz bölgeye kadar nakliye aracı ile beraber mi gidebiliyorsunuz? Elbette hayır? Siz eşyalarınızı yüklersiniz, otobüs ve ya araba ile gideceğiniz yere kendiniz gitmektesiniz.

 

Bu gibi durumlar da korsan nakliyecilerin en çok sevdiği iştir bu! Siz gideceğiniz yere geldiğiniz ne nakliye firmasından ne de nakliyecilerden haber alabilirsiniz. Böylesi durumların yaşanmaması için resmi internet sitemizden ya da 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilir, gönül rahatlığı ile nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT
KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT
PENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT
MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT
KURTKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
SANCAKTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT
SULTANBEYLİ EVDEN EVE NAKLİYAT
ERENKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT
ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLİYAT
ÜMRANİYE EVDEN EVE NAKLİYAT
ÇEKMEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
BEYKOZ EVDEN EVE NAKLİYAT
KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
ŞİLE EVDEN EVE NAKLİYAT
ADALAR EVDEN EVE NAKLİYAT
GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT
ACIBADEM EVDEN EVE NAKLİYAT
GÜNGÖREN EVDEN EVE NAKLİYAT
GAZİOSMANPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT
BAKIRKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
BAŞAKŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT
BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT
BEŞİKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT
BAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT
AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT
BAHÇEŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT
ARNAVUTKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT
BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT
SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT
ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT
BEYLİKDÜZÜ EVDEN EVE NAKLİYAT
EYÜP EVDEN EVE NAKLİYAT
FATİH EVDEN EVE NAKLİYAT
KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT
İstanbul Fiyatları
Ankara Fiyatları
İzmir Fiyatları
Antalya Fiyatları
Bursa Fiyatları
Kocaeli Fiyatları
Konya Fiyatları
Adana Fiyatları
Eskişehir Fiyatları
Mersin Fiyatları
Kayseri Fiyatları
Tekirdağ Fiyatları

Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
İstanbul Nakliyat Firmaları ( firmaekleturkiye.com)
2 0.00 Oylama - "İstanbul Nakliyat Firmaları" nakliyat, evden eve nakliyat , nakliyat firması