• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Google+
  • Instagram
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
İstanbul Nakliyat Firmaları - Altındağ/Ankara
FİRMA EKLE TÜRKİYE
Bu Alana Reklam Verin.
İstanbul Nakliyat Firmaları
Ankara/Altındağ
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • İstanbul Nakliyat Firmaları
    531 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Davut
Telefon/Fax 0216  
Gsm Numarası 0532
Firma Adres Bakırköy
Şehir / İlçe Ankara / Altındağ
Mail Adresi info@
Web Adresi www.
Firma Tanıtım

İSTANBUL NAKLİYAT FİRMALARI

 İstanbul nakliyat firmaları arasında dikkat etmeniz gereken bazı firmalar vardır. Bu firmalara dikkat edilmez ise, eşyalarınız ya da mallarınız güvenli olarak nakliye edilmez. Bu firmaların hakkında biraz bilgi vermek isteriz. İstanbul nakliye firmaları arasında tercih yapılırken; dikkat edilmesi gereken hususları tek, tek sıralayarak; güvenli bir şekilde nakliye işlemi görmeniz için sıralayacağız. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus, nakliye firmaları arasında tercih yapılacak firmalar arasında, nakliyenin nasıl yapılacağıdır. Nakliye yapılırken, eğer nakliye modern ve asansör sistemi ile yapılacaksa kabul edilmelidir. Diğer dikkat edilmesi gereken konu ise nakliye firmaları arasında modern taşımacılık yapmayan firmalar ile anlaşmamak.

Bu konuyu açıklamak gerekirse; eskiden nakliye işlemleri; eviniz hangi katta olursa olsun; hamallar ile yapılırdı. Yalnız hamallar ile yapılan nakliye işlemlerinde eşyaların genellikle zarar gördüğü birçok taşımacılık işleminde rast gelinmiştir. Bu gibi konulara maruz kalmamak sadece ve sadece sizin elinizdedir. Diğer bir yandan nakliye işlemleri gerçekleştirilirken sigortalı ve kazalara karşı kaskolu bir şekilde nakliye işleminin yapılması daha uygundur. Yine örnek verecek olursak; nakliye ve taşıma esnasında eğer eşyalarınız ya da mallarınız zarar görecek olursa, sigorta tarafından ve ya kasko tarafından, uğranılan zarar karşılanmaktadır.

            Nakliye firmaları arasında insanların en çok aldandıkları konu budur ve en çok bu konuda insanlar; her zaman uygun teklif alabilmek adına, maliyeleri düşürebilmek adına, çok daha uygun fiyatlı nakliye firmaları ile anlaşma yapmaktadırlar. Bu durum ve bu gibi durumlardan itina ile kaçınmaları konusunda uyarıyoruz. Uygun fiyatlı olarak nakliye yapan firmalar, sizin tahmin ettiğini kadar uygun fiyatlı bir taşıma değildir. bunun nedenleri açıklamak isteriz; uygun fiyatlı nakliyeler, her zaman bazı uygulamalardan eksik olarak hizmet verilmektedir. Bu uygulamalar, sigorta, kasko, asansörsüz taşıma vs. gibi tüm önemli etkenleri bir kenara bırakır ve tamamen para odaklı bir taşıma sistemine döner ki buda size en büyük zarar verecek olan bir taşıma yöntemidir. Biz her zaman şunu nakliye ihtiyacı olan tüm insanlara söylemekteyiz. Eşyalarınız ve ya siz zarar gördükten sonra, uygun fiyatlı taşımanın ne anlamı var! Elbette ne böyle bir taşıma sistemi yapılmaktadır ne de böyle bir hizmet verilmektedir. Bu hizmeti eksik olan veren tüm firmalardan uzak durmanızı ve asla ve asla nakliye işi vermemenizi öneririz.

            Şimdi size en kısa yoldan, nakliyeye ihtiyaç duyduğunuzda nasıl bir hizmet verilmektedir bunu belirtmek isteriz. Evden eve nakliyat ve lojistik hizmetlerinden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey, resmi internet sitemize girerek ya da 7 gün 4 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile bizlere ulaşmanızdır. Eğer bize ulaştıysanız, bilmelisiniz ki; risk olmadan evden eve nakliye için en doğru adrestesinizdir.

 

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bahsetmek isteriz. Evden eve taşımacık ya da ilden ile taşımacılık konusunda yıllardan beri bu sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktayız ve bunu yaşam tarzı olarak kendimize bir felsefe edindik. Aldatılan bir müşteri, bin müşteri kaybettirirse, memnun edilen bir müşteride elbet bin müşteri size kazandıracaktır felsefesi her zaman yolumuza ışık tutmuştur. Hizmetlerimiz asansörlü taşıma, sigortalı ve kaskolu taşıma, evden eve taşıma, ilden ile taşıma ve istekleriniz doğrultusunda taşıma gibi birçok taşıma hizmeti vermekteyiz ve son derece güvenli ve hasarsız olarak sizler için hizmet vermekteyiz. Eğer masrafsız ve hasarsız bir nakliye istiyorsanız bizimle görüşmeden asla nakliye firmaları ile anlaşmayınız.

 

NAKLİYAT NEDİR, NAKLİYATI KİMLER YAPAR?

            Nakliyat nedir? Sorusundan başlamak en doğrusu olacaktır. İnsanlar her zaman nakliyat denilince her zaman evden eve ve ya ilden ile taşımacılık olarak anlaşılmaktadır. Taşımacılık kapsamı o kadar geniş bir kavramdır ve o kadar detaylı bir iştir ki taşıma kavramı her alanda mevcut bir kavramdır. Biz de bu kavramlardan yola çıkarak, müşterilerimize ve müşterimiz olup hizmetlerimizden yararlanmak isteyen insanlar için taşıma konusunda hizmetlerimizi genişlettik ve daha hizmet verebilmek adına zamanın getirdiği yeniliklerden de faydalandık, daha teknolojik ve daha güvenli sistemlerden yararlandık.

            Gördüğünüz gibi; nakliyat kapsamı çok geniş bir alana dağıldığından dolayı, nakliye alanında da çok geniş bir yelpazeye sahip olduğumuzu da söylemiştir. Firma olarak; enden eve taşımacılık, ilden ile taşımacılık, uluslar arası taşımacılık, sanayi taşımacılığı gibi vs daha birçok alanda faaliyet göstermektedir. Yalnız dikkat etmeniz gereken şey,her nakliye firmasının nakliyat belgelerine sahip olması gerekmektedir.

 

Bu belgelere sahip olmayan kişi ya da kuruluşlar nakliyat işi ile uğraşamazlar. Eğer belge olmadan yapılan bir nakliye firması ile anlaşmış iseniz, hemen bu işlemlerde vazgeçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde nakliye belgesi olmayan kişi ve ya kuruluşlar bu işleri yasa dışı yapmakta olup, yasal olmayan düzeneklerle başta insan hayatı olmak üzere, daha sonrasında da eşya ve ya ürünleriniz olmak üzere tehlikeye atmış olursunuz. Bunların yanında da, sizde bu yasa dışı işleme yardım etmiş olusunuz. Bu gibi işlemlerin yapılmasına ne siz müsaade edin ne de yardımda bulunun!

            Nakliyatı kimler yapar? Sorusuna gelince; nakliyat konusunda uzman ve nakliyat yapabilir şeklinde düzenlenen belgelere sahip olan kişi ya da kuruluşlar yapabilir. Genel anlamda bakıldığında, nakliyat yapabilir belgesine sahip olan firmalar; son teknolojik sistemlerle çalışarak, sigortalı ve kaskolu olarak nakliyat işlemlerini yapmaktadırlar. Bu kapsamda yer alan tüm firmalar ile çalışabilir, gönül rahatlığı ile ürün, mal ya da eşyalarınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Burada açıklama yapmak isteriz ki; bu açıklama ile size ne kadar katkıda bulunacağımızı biliyoruz.

Firmamız geleneklerine bağlı, teknoloji ile harmanlanmış iş makineleri ile çalışmaktadır. Bu makineler, insan hayatını tehlikeye atmayan ve son derece güvenli iş makineleridir. Diğer yandan, geleneklerimize bağlı olarak çalışmamızın nedeni ise; yılların verdiği tecrübe ile geleceğe daha emin adımlarla ilerlemektedir. Bu bağlamda geleneksel olarak, firma geleneği olan müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas davranarak, parayı ikinci palana atarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu özelliklere sahip firmamız her zaman insan hayatını önemseyen ve müşterilerinin eşyalarını; kendi eşyaları gibi görerek böyle bir önem arz eden eşyalarmışçasına taşıyarak, bir kez daha müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini kazanmıştır. Öyle bir devirde yaşamaktayız ki; artık insanlar, sadece para odaklı olarak çalışmaktadırlar ve müşteri memnuniyetini ikinci plana atmaktadırlar. Bu müşteri açısından da, hizmet veren açısından da olumsuz bir davranıştır.

 

Bu gibi olumsuz davranışların yaşanmaması ve size özel olarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanmanız ve en uygun hizmeti ile en kaliteli hizmeti veren firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti ilk planda olmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Verdiğimiz hizmetlerden her zaman faydalanabilmek ve size özel sunduğumuz özel olanaklardan faydalanabilmeniz için her zaman memnuniyetiniz ön planda gelmektedir. Her zaman sigortalı ve kaskolu olarak yaptığımız nakliyatlarımız sayesinde her zaman memnun kalacağınız bir hizmet vermekteyiz. Son sistem ve modern teknoloji ile harmanlanmış nakliyat ekipmanlarımız ile her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına buradayız ve bundan sonra da burada olmaya devam edeceğiz.

 

 

 

EVDEN EVE NAKLİYAT

            Evden eve nakliyat konusunda hizmetlerimizden bahsetmek isteriz. Artık zamanın getirdiği teknoloji ile birlikte insanlar iş yaşamından günlük yaşamına ailevi yaşamına vakit ayıramamaktadır. Bunun yanında evden eve nakliye konusunda da büyük sıkıntılar çekmektedirler. İş yaşamının getirdiği ağır yükten dolayı normal ve ailevi yaşantısına vakit ayıramayan insanlar, bırakın ev taşımayı ailesine 10 dakika ayırmaya bile fırsat bulamamaktadırlar. Böylesi bir yaşamın içinde; bulunduğunuz evden, başka bir eve nasıl taşınacaksınız? Siz hiç merak etmeyin. Biz sizin için bu işlemleri güven ve sadelik ile harmanlayarak, hızlı bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınma işlemlerinizi üstleniyoruz.

            Sizin için üstlendiğimiz hizmetlerimizden biraz bahsetmek isteriz. Bulunduğunuz evden başka bir konuta taşınacaksanız; yapmanız gereken ilk şey bizimle irtibata geçmeniz olacaktır. Bu sayede ev taşınması sırasında yapacağınız tüm işlerden vakit kaybetmeden kurtulacaksınız. Bizimle irtibata geçtikten sonra, taşınacağınız gün ve saate bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemlerin sonrasında, konusunda uzman ekibimiz, taşınacağınız günden birkaç gün önce evinizde olacaktır ve evinizde olmadan önce sizi bilgilendireceklerdir. Bu bilgilendirmeden sonra; sizin yapmanız gereken, özel eşyalarınızı toplamak olacaktır. Özel eşyalarınızın dışında kalan tüm eşyalarınız ilk öncelikle, büyük bir itina ile sağlamlaştırılarak ve iyice sarılarak kolileme işlemine geçilecektir. Kolileme işlemi sırasında; kırılacak eşyalarınız olsun, zarar görebilecek eşyalarınız olsun ya da değer ev eşyalarınız olsun, hep büyük bir özenle kolileme işlemine tabi tutulur.

 

Kolileme işlemi sırasında isterseniz eşyalarınızı bize emanet edebilir, siz günlük yaşantınızla ilgilenebilirsiniz. İsterseniz de kolileme işlemi sırasında konusunda uzman personellerimizden bilgi alarak gözetim hainde bulunabilirsiniz. Bu kolileme işlemi mutfak, oturma odası, yatak odası diğer eşyalarınızın bulunduğu bölgeler de dâhil olmak üzere bu işleme tabi tutulur. Kolileme işlemi bittikten sonra istediğinize bağlı olarak, isterseniz koltuklarınız, yataklarınız gibi taşınma sırasında yırtılma sökülme gibi bir hasara karşı streç yardımı ile kaplama işlemine tabi tutulur. Kaplama işleminden sonra, nakliye işlemlerinde kullanılan özel olarak tasarlanmış; bez ya da örtü adı verilen korumalıklar ile taşıma esnasında koltuk, yatak ve zarar görebilecek eşyalarınız tekrar kaplama işlemine tabi tutulur. Bu kaplama işlemi, aynen beyaz eşyalarınız içinde geçerlidir. Diğer bir aşama ise eşyalarınızın nakliye aracına taşınmasıdır.

Eğer bulunduğunuz ev katlı bir daire ise ve yüksek bir katta oturuyorsanız, modern taşımacılıkta kullanılan asansör sistemi ile yüksek katlardan eşyalarınız nakliye aracına taşınır. Yok, eviniz giriş kat ya da müstakil ise; özel olarak eğitim almış, nakliye konusunda sertifikalara sahip, özel taşıma personelimiz ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Elbette bu işlemlere başlamadan önce; her türlü kaza ve felakete karşı eşyalarınız sigorta ya da kasko yapılır. Bu işlem her evden eve nakliye için standart bir durumdur. Nakliye aracına taşınan eşyalarınız yeni evinize, siz nasıl bir düzende istiyorsanız o şekilde yerleştirilir. Bu yerleştirme esnasında; nasıl eski evinizde kolileme işlemine tabi tutulurken özen ve itina gösteriliyorsa, aynen eşyalarınız yerleştirilirken de aynı özen ve itina geçerlidir.

            Gördüğünüz üzere, hizmetlerimiz sadece müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir sistemden meydana gelmektedir. Bu sistem sayesinde hem siz güven ve huzur içerisinde gözünüz arkada kalmadan taşınıyorsanız, bizimde içimiz rahat olarak bir evden eve nakliye sürecini tam anlamıyla başardığımızdan dolayı gurur ve memnuniyet içerisindeyiz. Genel olarak baktığınızda evden eve taşımacılık sektöründe, önde gelen firmamız her zaman ve her ne konuda ihtiyacınız olursa olsun, her zaman yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.

 

Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
İstanbul Nakliyat Firmaları ( firmaekleturkiye.com)
2 0.00 Oylama - "İstanbul Nakliyat Firmaları" nakliyat, evden eve nakliyat , nakliyat firması