• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Google+
  • Instagram
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
MAZLUM AMBALAJ - Çorlu/Tekirdağ
FİRMA EKLE TÜRKİYE
Bu Alana Reklam Verin.
MAZLUM AMBALAJ
Tekirdağ/Çorlu
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • MAZLUM AMBALAJ
    1979 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili mazlum ambalaj
Telefon/Fax 02826764808  0
Gsm Numarası 02826764808
Firma Adres çerkezköy yolu yulaflı mevkii avantaj avm yanı
Şehir / İlçe Tekirdağ / Çorlu
Mail Adresi mazlum@mazlumambalaj.com.tr
Web Adresi http://mazlumambalaj.com.tr
Firma Tanıtım
Mazlum Ambalaj Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.
Alüminyum folyodan mamul yemek kapları, kapları kapatmaya yönelik lamine karton kapaklar, gıda sarmaya mahsus alüminyum folyo, PVC streç film, PE streç film ve palet sarmaya uygun sanayi tipi PE streç film ruloları, plastik çatal, kaşık, bıçak vs. gibi plastik ürünler, baskılı ve laklı alüminyum folyo & PVC bobinler, şişeleri kapatmaya mahsus dekoratif PVC ve alüminyum kapsüller üretmektedir. 

1987 yılında İstanbul'da kurulan firmamız o tarihten itibaren sürekli gelişerek sektörünün dünyaca tanınan sayılı firmaları arasına girmiştir. 10.000 m2 lik modern tesisimizde kullanılan yüksek teknolojinin yanı sıra teknik bilgi birikimimiz ve hijyen hususuna gösterdiğimiz hassasiyet firmamızın hızlı gelişimine destek vermektedir. Firmamızda, BRC IoP ve ISO 22000 esasları doğrultusunda hammadde alımı yapılmakta, imalat ve bitmiş mamul üzerinde de titiz kalite kontrol ve "geriye yönelik takip edilebilirlik" prosedürleri uygulanmaktadır. 

Müşterilerimizin gereksinimlerini ön planda tutan firmamız hem yurtiçinde hem de uluslararası pazarlarda gelişen talepleri karşılayabilmek amacıyla yatırımlarına devam etmekte, üretim kapasitesini sürekli geliştirmekte ve ürün gamını zenginleştirmektedir. 
 
 
Yurtiçinde, sektöründe lider konumunda olmasının yanı sıra firmamız ürünlerini yaklaşık 30 ülkeye ihraç etmektedir. İthalatçılar, distribütörler, toptancılar, havayolları şirketleri, uluslararası catering firmaları, zincir marketler, hazır gıda fabrikaları başlıca 
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
MAZLUM AMBALAJ ( firmaekleturkiye.com)
2 0.00 Oylama - "MAZLUM AMBALAJ" Ambalaj Sanayi, Ambalaj Sanayi firmaları, Ambalaj makinaları, Ambalaj malzemeleri, kutu ambalaj, plastik ambalaj